Bajkochatka to przedszkole prywatne wpisane przez Radę Gminy Czernica do ewidencji szkół i placówek niepublicznych, podlegające Kuratorium Oświaty we Wrocławiu.
Realizujemy Podstawę Programową Wychowania Przedszkolnego.

Nowoczesny i bezpieczny budynek zbudowany został zgodnie z wszelkimi normami do prowadzenia działalności przedszkolnej.

Do dyspozycji dzieci są trzy sale przedszkolne (w tym dwie słoneczne połączone z tarasami z wyjściem na ogród), w pełni wyposażone i dostosowane do ich potrzeb, łazienka i korytarz.

W przedszkolu znajduje się także spełniająca wszelkie wymogi kuchnia i zmywalnia.

Posiadamy pozytywne opinie służb sanitarnych i Straży Pożarnej oraz wdrożony system HACCP.

Urządzając Bajkochatkę, zadbaliśmy o to, aby wszystkie pomieszczenia oraz zastosowane materiały spełniały wymagane normy sanitarne i przeciwpożarowe.

Wszystkie zabawki znajdujące się w przedszkolu posiadają wymagane atesty i certyfikaty bezpieczeństwa.

Przyprowadź swoją pociechę do Bajkochatki, a przekonasz się, że Twoje dziecko przebywa w bezpiecznym miejscu pod dobrą opieką.