Kadra nauczycielska, przedszkole Bajkochatka w Kamieńcu Wrocławskim

Kadra nauczycielska w naszym przedszkolu

Wykorzystując doświadczenie zawodowe, ale również osobiste zainteresowania wszystkich pracujących w przedszkolu osób, chcemy tworzyć miejsce wyjątkowe, ciepłe i rodzinne, o którym zarówno dzieci jak i rodzice będą mogli powiedzieć „lubię moje przedszkole”.

...

P. Monika Stawarz - Czerniec

Przedszkolanka

Z wykształcenia nauczyciel. Ukończyła Uniwersytet Opolski na kierunku Pedagogika oraz podyplomowe studia na kierunku Edukacja Elementarna, Kształcenie Zintegrowane i Wychowanie Przedszkolne. Od 2010 roku pracuje jako wychowawca przedszkolny. Od 2016 r. w naszej Bajkochatce jest wychowawcą grupy "PSZCZÓŁEK".

...

P. Marta Adamczyk

Przedszkolanka

Ukończyła edukację wczesnoszkolną i przedszkolną na Uniwersytecie Wrocławskim. Nauczycielka z wykształcenia i z powołania, która uczy z pasją, zachęcając dzieci do wyrażania siebie poprzez różne formy, m. in. plastyczne. W Bajkochatce pracuje od września 2017 i jest wychowawcą grupy "mini Pszczółki".

...

P. Sandra Mandola

Przedszkolanka

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończyła studia magisterkie na kierunku Administracja oraz Pedagogika - wychowanie przedszkolne i edukcja wczesnoszkolna. Do grona pedagogicznego Bajkochatki dołączyła w maju 2017r. i jest wychowawcą grupy "Misie".

W pracy z dziećmi stara się wspierać i rozwijać indywidualne zdolności wychowanków, wzbudzać zainteresowanie każdą dziedziną nauki, a także inspirować dzieci do własnej aktywności.

...

P. Olga Szczepkowska

Przedszkolanka

Pracuje w Bajkochatce od 2015 r.

Jest absolwentką Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Ukończyła studia licencjackie kierunek Stosunki Międzynarodowe oraz magisterskie studia kierunek Ekonomia.

Wykonuje prace na stanowisku pomocy nauczyciela. Prowadzi kuchnię przedszkolną oraz doskonale wypełnia obowiązki pomocy technicznej.

Służy wszelką pomocą naszym kochanym przedszkolakom oraz całej załodze Bajkochatki.

...