Kadra nauczycielska w naszym przedszkolu

Wykorzystując doświadczenie zawodowe, ale również osobiste zainteresowania wszystkich pracujących w przedszkolu osób, chcemy tworzyć miejsce wyjątkowe, ciepłe i rodzinne, o którym zarówno dzieci jak i rodzice będą mogli powiedzieć „lubię moje przedszkole”.

Opieka edukacyjna w Bajkochatce powierzona jest wykwalifikowanym nauczycielom. Wszystkie panie wychowawczynie posiadają wykształcenie wyższe pedagogiczne. Nasze panie nauczycielki znalazły się w Bajkochatce dlatego, że wiedzą, iż ponad wszelką edukację najważniejsze dla dziecka jest poczucie bezpieczeństwa, akceptacji i okazywanie mnóstwa cierpliwości. Wszystko to, połączone z solidną dawką dobrego humoru, gwarantuje sukces w nauce poprzez zabawę.