Bajkochatka - Przedszkole Kamieniec Wrocławski

NADAL BEZ WPISOWEGO!!! Zapraszamy dzieci od 2 do 5 roku życia.

Wszystkie wycieczki i atrakcje dla dzieci są w ramach czesnego.

Ponadto w ramach czesnego, zapewniamy:

• Język angielski – 2 razy w tygodniu po 30 min - zajęcia prowadzone w dwóch   grupach przez wykwalifikowanych nauczycieli ze szkoły językowej

Konsultacje z logopedą oraz o ile potrzebna - terapia logopedyczna - 1 raz w tygodniu

• Zajęcia logopedyczne - 1 raz w tygodniu
  • Bajkoterapia - codziennie
  • Zajęcia  z rytmiki - 1 raz w tygodniu
  • Ceramika,zajęcia plastyczne - 1 raz w tygodniu
  • Edukacja poprzez zabawę - codziennie
  • Gimnastyka ogólnorozwojowa - 2 razy w tygodniu
  • Gimnastyka z elementami piłki nożnej - 1 raz w tygodniu

Przedszkole czynne 12 miesięcy w roku.

Jesteśmy kameralnym przedszkolem. Utworzone grupy liczą max. 13 dzieci każda. Nasza misją jest stworzyć przedszkole przyjazne dzieciom, rodzicom oraz pracownikom.
Zajęcia prowadzone są w godzinach od 7:00 do 17:00 (od poniedziałku do piątku).

Bajkochatka to przedszkole prywatne podlegające Kuratorium Oświaty we Wrocławiu. Realizujemy Podstawę Programową Wychowania Przedszkolnego.

Posiadamy pozytywne opinie służb sanitarnych oraz Straży Pożarnej oraz wdrożony system HACCP.

„Bajkochatka” wpisana jest przez Radę Gminy Czernica do ewidencji szkół i placówek niepublicznych.

Zapewniamy:

• Do dyspozycji przedszkolaków nowoczesny i bezpieczny budynek zbudowany zgodnie z wszelkimi normami do prowadzenia działalności przedszkolnej.
  • Wszystkie zabawki znajdujące się w przedszkolu posiadają wymagane atesty i certyfikaty bezpieczeństwa. Nie musisz martwić się o swoją pociechę, my się o wszystko zatroszczyliśmy.
  • Specjalnie zaprojektowany do potrzeb dzieci ogród, to dla Twojego malucha dobra zabawa i ruch na świeżym powietrzu (z dala od drogi - hałasu i spalin).

Przygotowaliśmy do Państwa dyspozycji 27 miejsc (dwie słoneczne, wysokie sale połączone z tarasami z wyjściem na ogród). Grupy wiekowe w naszym przedszkolu:

• Misie ( 2- 3 latki)
  • Pszczółki (4-5 latki).

ZAPRASZAMY !!!

frazy kluczowe: (Przedszkole Kamieniec Wrocławski, Rekrutacja do przedszkola, Punkt przedszkolny, Przedszkole Czernica, Przedszkole Wrocław, Przedszkole prywatne Wrocław, Przedszkole prywatne Kamieniec Wrocławski)