O PRZEDSZKOLU BAJKOCHATKA W KAMIEŃCU WROCŁAWSKIM

Niepubliczne przedszkole Bajkochatka to małe, kameralne przedszkole dla wymagających rodziców, mieszczące się w jednopiętrowym budynku, wykonanym od podstaw z do prowadzenia działalności przedszkolnej. Zlokalizowane daleko od ruchliwych dróg, w otoczeniu zieleni i dobrze uposażonego placu zabaw.

Przedszkole jest czynne przez cały rok (z wyjątkiem tygodniowej przerwy w połowie sierpnia - przerwa techniczno konserwacyjna) od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-17:00.

Dzieci podzielone są na dwie max. 14 os. grupy wiekowe:

MISIE (2-3 lata)

PSZCZÓŁKI (4-5 lat)

Posiłki są dostarczane przez zewnętrzny catering.

W ramach czesnego nasza placówka poza realizacją wymaganego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej programu przedszkolnego oferuje dodatkowe zajęcia edukacyjne i terapeutyczne:

• Zajęcia logopedyczne - 1 raz w tygodniu
  • Gimnastyka z elementami piłki nożnej - 1 raz w tygodniu
  • Zajęcia z rytmiki - 1 raz w tygodniu
  • Ceramika, zajęcia plastyczne - 1 raz w tygodniu
  • Język angielski - 2 razy w tygodniu
  • Bajkoterapia i edukacja poprzez zabawę - codziennie

Starannie dobrani i stale podnoszący swoje kwalifikacje nauczyciele zapewniają profesjonalną opiekę pedagogiczną i opiekuńczą.

Naszym celem jest  przede wszystkim szczęśliwe i bezpieczne rozwijanie zdolności i zainteresowań dziecka oraz zapewnienie bezpieczeństwa i życzliwej rodzinnej atmosfery.