O przedszkolu Bajkochatka w Kamieńcu Wrocławskim

Niepubliczne przedszkole Bajkochatka to przedszkole dla wymagających rodziców. Nowoczesny budynek wykonany od podstaw z przeznaczeniem do prowadzenia działalności przedszkolnej. Zbudowany zgodnie z wszelkimi normami sanitarnymi i przeciwpożarowymi. Zachowaliśmy ponadto ponadnormatywne wymogi wysokości, wentylacji, sygnalizacji i oświetlenia awaryjnego, wyjść awaryjnych oraz systemu przeciwpożarowego, monitoring wejść, gwarantujący wysoki poziom bezpieczeństwa Państwa dzieci.

Przygotowaliśmy do Państwa dyspozycji 27 miejsc z własnym, bezpiecznym, ogrodzonym i otoczonym zielenią placem zabaw, zorganizowanym pod potrzeby przedszkolaków.

Nastawieni jesteśmy na zachowanie wysokich norm higienicznych, które w obiekcie będą spełnione poprzez rozbudowaną ilość sanitariatów, prysznic dla dzieci oraz zaplecza sanitarnego dla personelu. W trosce o Państwa spokój i zdrowie dzieci stosujemy w naszym przedszkolu regularne zabiegi w celu zachowania aseptycznego otoczenia. Ma ono ograniczyć do minimum problem absencji dzieci w przedszkolu.

Intensywnie pracujemy nad tym, aby było to miejsce wymarzone dla każdego przedszkolaka. Skrupulatnie dobraliśmy, pracujący w oparciu o nowoczesne metody dydaktyczne, wykształcony personel. Zapewni on dzieciom profesjonalną opiekę pedagogiczną i opiekuńczą pozwalającą realizować podstawę programową wychowania przedszkolnego zatwierdzoną przez MEN oraz przygotuje Państwa dzieci do podjęcia nauki szkolnej. Systematycznie dbamy o podnoszenie kwalifikacji naszych nauczycieli przez kursy i szkolenia.

Naszym celem jest  przede wszystkim szczęśliwe i bezpieczne rozwijanie zdolności i zainteresowań dziecka oraz zapewnienie bezpieczeństwa i życzliwej rodzinnej atmosfery.

Anna i Krzysztof Stachowicz